ТІС Еко

ОПИТУВАННЯ

Ви вважаєте, що проекти дегазації полігонів ТПВ повинні фінансуватися за рахунок:
 
Про компанію
Компанія «ТІС Еко» була заснована у 2008-му році з метою реалізації проектів з видобутку та використання біогазу з полігонів твердих побутових відходів (ТПВ) в енергетичних цілях. Входить до групи компаній «ТІС» (виробництво будматеріалів, логістика, девелопмент).

Місія


Мінімізувати негативний вплив полігонів побутових відходів (ТПВ) на навколишнє середовище України шляхом збору та утилізації звалищного газу.

Сприяти виконанню Україною зобовязань по зменшенню викидів парникових газів до атмосфери у відповідності з Рамковою Конвенцією ООН про зміни клімату та Кіотським протоколом.

Сприяти розвитку внутрішнього ринку альтернативних джерел енергії.

 

 

Стратегія


Основою стратегії компанії є побудова ефективних бізнес процесів, що створюють умови для залучення інвестицій і економічної доцільності реалізації енергетичних проектів на полігонах ТПВ України.

Впровадження найбільш апробованих світових технологій видобутку та використання сміттєвого газу з максимальним застосуванням вітчизняних комплектуючих та матеріалів.

Активна участь в розвитку співробітництва та інформаційного обміну між організаціями, які реалізують національну програму екологічної безпеки та розвитку альтернативних джерел енергії.

ТОВ „ТІС Еко” є членом Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine), що здійснює програму GREENERGY Initiative, спрямовану на впровадження відновлювальних джерел енергії в Україні. http://iccua.org


Послуги:


ТОВ «ТІС Еко» пропонує реалізацію інженерних рішень в наступних видах діяльності:

-комплексне здійснення проектів у сфері виробництва енергії із ТПВ, а також у  інших галузях альтернативної енергетики;

-функції генерального проектувальника, генерального підрядника, проект виробництва будівельних робіт;

-проектні роботи (цивільних, інженерних та енергетичних об'єктів);

-інжинірингові роботи, ведення технагляду;

-монтаж, демонтаж, налагодження, ремонт, технічне обслуговування  пристроїв підвищеної небезпеки: технологічного обладнання, лінійних частин та елементів газопостачання природним і зрідженим газом суб'єктів господарювання та населених пунктів, а також газовикористовуваного  обладнання потужністю вище 100 кВт;

-монтаж металоконструкцій;

-монтаж систем промислової вентиляції та кондиціонування;

-будівельно-монтажні, електромонтажні, пусконалагоджувальні та ремонтні роботи на об'єктах енергетики напругою до 110 кВ;

-проведення випробувань електровимірювальної лабораторії;

-пуско-налагоджувальні роботи, еколого-теплотехнічні випробування;

-енергоаудит.

 

 
ТИС Эко, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting